Program modelujący sylwetkę za pomocą profesjonalnych bawełnianych bandaży nasączonych najwyższej jakości substancjami czynnymi o właściwościach wyszczuplających, redukujących cellulit, modelujących, ujędrniających oraz nawilżających ciało. Już po pierwszym zabiegu widoczna jest różnica w postaci poprawy kondycji skóry.

W celu odpowiedniego przygotowania ciała do zabiegu, najpierw wykonywany jest suchy peeling przy użyciu specjalnej szczotki, której włosie zostało wykonane z włókien roślinnych. Zastosowanie tej techniki pobudza krążenie oraz złuszcza martwy naskórek, dzięki czemu substancje czynne lepiej się wchłaniają. Następnie ciało owijane jest bandażami, które aktywnie działają na skórę. Dzięki specjalistycznej formule, zabiegi z wykorzystaniem bandaży są skuteczną bronią w walce z niedoskonałościami sylwetki.

Po serii zabiegów następuje ogólna poprawa wyglądu skóry: staje się ona bardziej jędrna, gładka i zdrowsza. W celu osiągnięcia jeszcze lepszych rezultatów zabieg można poprzedzić presoterapią lub masażem próżniowym Primelle.

Bandaże można aplikować na: łydki, uda i pośladki lub uda, pośladki i brzuch. Istnieje możliwość rozszerzenia zabiegu o ramiona.

Czas trwania: 60 minut

Polecana liczba zabiegów: 4- 8 (lub jednorazowo jako zabieg bankietowy)

Częstotliwość: 2 razy w tygodniu (a następnie raz w miesiącu w celu podtrzymania rezultatu)