Termogeniczny zabieg kształtujący i wyszczuplający sylwetkę z właściwościami likwidującymi cellulit, obrzęki oraz uczucie ciężkich nóg i obrzmiałego brzucha. Zabieg składa się z sześciu etapów:

  1. Pomiary początkowe
  2. Intensywny peeling ciała
  3. Aplikacja ampułki V-Slim redukującej tkankę tłuszczową oraz termoaktywnego żelu antycellulitowego
  4. Wzmocnienie termogeniczne i detoks – zawinięcie ciała w kokon termogeniczny, w którym pozostajemy 35 minut
  5. Firmowy masaż wyszczuplający
  6. Pomiary końcowe

Redukcja obwodów następuje już po pierwszym zabiegu i wynosi około: -12 cm!

Zabieg obejmuje następujące partie: brzuch, boczki, łydki, uda i pośladki. Istnieje możliwość rozszerzenia zabiegu o ramiona.

Thermogenique to zabieg, który możemy wykonywać zarówno jednorazowo w wersji bankietowej, jak i w serii. W celu utrwalenia rezultatów zaleca się przeprowadzenie serii zabiegów, w trakcie której można zgubić nawet kilkadziesiąt centymetrów w obwodach ciała.

W trakcie serii zabiegów należy pić 1,5-2 l wody dziennie, bezpośrednio po zabiegu przez 7 h nie zaleca się kąpieli, pływania w basenie, przebywania w saunie, solarium lub siłowni oraz spożywania alkoholu i tłustych potraw. Dzień po zabiegu zalecany jest ok. 30-minutowy wysiłek fizyczny.

Zabiegi Thermogenique polecamy łączyć z elektrostymulacją mięśni, która może zastąpić zalecany wysiłek fizyczny dzień po zabiegu. Istnieje możliwość wykonania masażu próżniowego Primelle lub presoterapii bezpośrednio przed zabiegiem TG.

Czas trwania: 90 minut

Polecana liczba zabiegów: 5 – 10

Częstotliwość: 2 razy w tygodniu (a następnie raz w miesiącu w celu podtrzymania rezultatu)