Zabieg polega na nawilżeniu i korekcie ust przy pomocy wstrzyknięcia usieciowanego kwasu hialuronowego w formie żelu.

Kwas hialuronowy to substancja, która naturalnie występuje w ludzkim organizmie. Jest to związek, który odpowiada za wiązanie wody w skórze właściwej, zapewniając jej optymalne nawilżenie i sprężystość. Wraz z wiekiem ilość kwasu hialuronowego maleje, w konsekwencji czego delikatna skóra ust wiotczeje. Podanie kwasu hialuronowego jest jedną z metod na odzyskanie młodzieńczego wyglądu ust oraz korekty ich niedoskonałości.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu: ciąża i okres laktacji, obecność chorób autoimmunologicznych oraz w immunoterapii, np. łuszczycy, zakażenia skóry (opryszczka, aktywny trądzik, zapalenie skóry), zaburzenie krzepnięcia krwi, skłonność do blizn, reakcje anafilaktyczne w karcie medycznej pacjenta, obecność stałego wypełniacza w miejscu wstrzyknięcia żelu.

Możliwe działania to: wypełnienie ust, uniesienie kącików, korygowanie krawędzi, niwelowanie asymetrii. Dzięki zabiegowi usta są zrewitalizowane, nawilżone i posiadają piękny, naturalnie pełny kształt.

Efekt jest natychmiastowy i utrzymuje się 6-12 miesięcy (w zależności od indywidualnych predyspozycji organizmu). Korzystamy wyłącznie ze sterylnych ampułkostrzykawek przeznaczonych dla jednej osoby. Podstawowe wypełnienie obejmuje 1 ml kwasu hialuronowego. W razie potrzeby, istnieje możliwość podania większej ilości preparatu po upływie ok. 7 dni od pierwszego zabiegu. Znieczulenie przy pomocy preparatu z lidokainą jest wliczone w cenę.

Zabiegi wykonuje lekarz.

Cena: od 750 zł